VOLEYBOL TURNUVAMIZ BAŞLADI
![VOLEYBOL TURNUVAMIZ BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_07163839_1.formatfactoryimg20161206wa0015.jpg)
Çanakkale İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde okullar/kurumlar arası voleybol turnuvası 06.12.2016 Pazartesi günü başladı. Saat 20.00’de ve 21.00’de oynanan maçları Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Recai Keleş, Erdal Doğancı, Murat Büyük; Şube Müdürleri Ali Temel, M. Bünyamin Uruç, İbrahim Fırat’ın yanı sıra okul/kurum müdürleri, veliler ve öğrenciler izledi.
Centilmence oynanan maçların sonuçları merak edenler için şöyle: Ömer Mart Ortaokulu 2-0 Karacaören İlkokulu, Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1-2 Şinasi ve Figen Bayraktar Ortaokulu