ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ YENİCE İLÇESİNDEKİ OKULLARIMIZI ZIYARET ETTİ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ YENİCE İLÇESİNDEKİ OKULLARIMIZI ZIYARET ETTİ

Vali İlhami AKTAŞ Yenice ilçe ziyaretleri kapsamında Yenice ilçesi Cumhuriyet Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Yeşilyurt İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Yeşilyurt Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi, Yenice Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Reyhan Bodur Anadolu Lisesi ve Mehmet Bodur Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Yenice ilçesi Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü İslam AKTOĞ, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Hakan HANGÜL, Atatürk İlkokulu ve Yeşilyurt İlkokulu Müdürü Yunus KURT, Atatürk Ortaokulu ve Yeşilyurt Ortaokulu Müdürü Önder YILDIRIM, Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Muhammet EKİCİ, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Fatih ÖZCAN, Yenice Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yüksel BAŞ, Reyhan Bodur Anadolu Lisesi Müdürü Fevzi ÇAKMAK ve Mehmet Bodur Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Engin SEZER tarafından karşılanan Vali İlhami AKTAŞ; okullarımızda yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaret edilen okulların dersliklerini de gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilere derslerine iyi çalışmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak Koronavirüs ile mücadelede önem arz eden temizlik, maske ve mesafe kurallarını hatırlattı.

Öğretmenlerle de bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, 2021 ? 2022 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak, öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

08-02-2022

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.