ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ ÇAN İLÇESİNDEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ ÇAN İLÇESİNDEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ

Vali İlhami AKTAŞ, Çan ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Çan ilçesi ziyaretleri kapsamında Karşıyaka Hacı Fatma Bodur Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Çan Fen Lisesi, Şehit Emin Aydın İmam Hatip Ortaokulu ve 75. Yıl Murat Köse İlkokulunu ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, ziyaret ve incelemeleri sırasında Karşıyaka Hacı Fatma Bodur Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Bahar TOPÇU, Çan Fen Lisesi Müdürü İlhan ÖZKAN, Şehit Emin Aydın İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Erdem SAYIN ve 75. Yıl Murat Köse İlkokulu Müdürü Turan ÇOKGEZER ile bir süre görüşerek okullarda yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaret edilen okulların dersliklerini gezen Vali İlhami AKTAŞ, öğrenciler ve öğretmenlerle bir süre sohbet ederek öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi. 

Okul ziyaretleri kapsamında Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim İş Uygulama Okulu ve Zeynep Bodur Okyay Zihinsel Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, Kurum Müdür Yardımcısı Recai YILMAZ ile bir süre görüşerek yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vali İlhami AKTAŞ; öğretmenlere, kurum yetkililerine ve çalışanlarına çalışmalarindan dolayı teşekkür etti.  

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ; öğrencilere sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam temennisinde bulundu. 

Ardından Çan Anadolu Lisesi inşaatı ile Osman Caneri İlkokulu ve Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, okulların inşaatının yapımında gelinen son durum hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Vali İlhami AKTAŞ, Çan Anadolu Lisesi inşaatı ile Osman Caneri İlkokulu ve Ortaokulunun yapım çalışmalarında emeği geçen herkese kolaylıklar dileyerek okulların Çan ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali İlhami AKTAŞ'ın Çan ilçesi ziyaretine Çan Kaymakamı Dr. Emre NEBİOĞLU, İl Emniyet Müdürü Selim ARICI, İl Jandarma Komutan V. J. Albay Kamil TÜRKDÖNMEZ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil SEZGİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Nilay Baran MADAN, Tarım ve Orman İlçe Müdür V. Ferdi CAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fuat KILIÇASLAN, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Ütğm. Levent ÇALIŞ, İlçe Emniyet Müdür V. Başkomiser Mehmet Selçuk CEYLAN eşlik etti.

27-12-202327-12-202327-12-202327-12-2023

 

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.