ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ ÇAN İLÇESİ KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ ÇAN İLÇESİ KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

Vali İlhami AKTAŞ; Çan ziyareti kapsamında Çan Kaymakamı Mustafa GÜRDAL, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi AKMAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil SEZGİN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN, İl Genel Meclis Üyeleri Ömer ŞAHİN ile Murat OKAN, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz AKPINAR,  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Nilay BARAN MADAN, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Belma TÜRE, İlçe Millî Eğitim Müdürü Yaşar ÇAKIR, İlçe Jandarma Komutan V.J.Kd.Bçvş. Atalay MUTLU eşliğinde kurumlarımızı ziyaret etti. 

23 Eylül Ortaokulu, Atatürk İlkokulu ve İstiklal İlkokulu ziyaretleri sırasında Vali İlhami AKTAŞ; Okul Müdürleri Ali ESEN, Ahmet GEZER ve Ramazan Akif GÜDER ile bir süre görüşerek okullarda yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaret edilen okulların dersliklerini de gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Vali İlhami AKTAŞ, derslerine iyi çalışmaları yönünde öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Öğretmenlerle de bir süre görüşen Vali İlhami AKTAŞ, öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Okul ziyaretlerinin ardından Vali İlhami AKTAŞ, ODAŞ tarafından bakım ve tamiratı yapılan Danapınar Köyü Köy Yaşam Merkezini ziyaret etti. Vali İlhami AKTAŞ, Köy Yaşam Merkezinde görevli Usta Öğretici Selda BAL'dan gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alarak Usta Öğretici Selda BAL'a çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından Kocayayla köyü ziyareti kapsamında Vali İlhami AKTAŞ, Kocayayla İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti. Kocayayla İlkokulu ve Ortaokulu Müdür V. Ayhan ÖZCAN tarafından karşılanan Vali İlhami AKTAŞ, eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi alarak öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Okul ziyaretlerinin ardından Vali İlhami AKTAŞ, Diyarbakır ilinde şehit olan Öğretmen Emin AYDIN'ın kızı Şeyma AYDIN'ı ziyaret etti. Vali İlhami AKTAŞ, şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anarak Şehidimizin kızı Şeyma AYDIN'a minnet duygularını dile getirdi.

23-11-2022

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.