ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ BAYRAMİÇ İLÇESİNDEKİ KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ BAYRAMİÇ İLÇESİNDEKİ KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

Vali İlhami AKTAŞ, Bayramiç Kaymakamı Alper TAŞ, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Albay Sadi AKMAN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil SEZGİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem KARADAĞ, İlçe Emniyet Müdürü Coşkun KAYA, İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş Salih ALBAYRAK, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İbrahim ERDEN, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim ÇOBANOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet ETİK, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ömer ÖZLÜK, İlçe Yazı İşleri Müdürü Gökhan KARS, İlçe Özel İdaresi Müdürü Erdinç OKUR eşliğinde Bayramiç ilçesi kurumlarımızı ziyaret etti. 

Bayramiç ilçesi ziyareti kapsamında Halk Eğitimi Merkezini ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kurtuluş SÜRÜCÜ'den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali İlhami AKTAŞ, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kurtuluş SÜRÜCÜ'ye çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti. 

Halk Eğitimi Merkezi ziyaretinin ardından Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünü ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, Kurum Müdürü Kasım ÇETİN'den gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Öğretmenevi içindeki Dikiş Nakış Kursu'nu ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, öğretmen ve kursiyerlerle bir süre görüşerek kursiyerler tarafından yapılan el emeği, göz nuru ürünleri inceledi. Vali İlhami AKTAŞ, öğretmen ve kursiyerlere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü ziyareti sonrasında tadilatta bulunan İlçe Özel İdare binası ve Milli Hakimiyet İlkokulu inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. 

Bayramiç İlçesi ziyareti kapsamında Bayramiç Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, ziyaret ve incelemeleri sırasında Bayramiç Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Rıdvan BECEREN ile bir süre görüşerek yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bayramiç Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu, kapalı spor salonunu ve dersliklerini de gezen Vali İlhami AKTAŞ, öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek başarılı bir eğitim öğretim geçmesini diledi.

18-01-202318-01-202318-01-202318-01-202318-01-2023

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.