ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ AYVACIK İLÇESİ KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

VALİ İLHAMİ AKTAŞ AYVACIK İLÇESİ KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

Vali İlhami AKTAŞ; Ayvacık ziyareti kapsamında Ayvacık Kaymakamı İlker EKER, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil SEZGİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, İl Genel Meclis Üyesi Turan TUMAY, AK PARTİ Ayvacık İlçe Başkanı Fatih KOCABIYIK,  İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Eren ARSLANTAŞ, İlçe Emniyet Müdür V. Mustafa KOÇ, İlçe Tarım ve Orman Müdürü M. Emin EKİCİ, İlçe Sağlık Müdürü Uz.Dr. Mehmet Salih AKÇAKAYA, İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun ÇETİN, Yazı İşleri Müdürü Pelin AKSOY, SYDV Müdürü Nilüfer TEKBIYIK ve KHGB Mali İşler Müdürü Özcan KIL eşliğinde Ayvacık ilçesi kurumlarımızı ziyaret etti.

Ayvacık ilçesi ziyareti kapsamında 21 Eylül İlkokulunu ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, 21 Eylül İlkokulu Müdürü Didem Devrim ATACAN ile bir süre görüşerek eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

21 Eylül İlkokulunun dersliklerini de gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Vali İlhami AKTAŞ, derslerine iyi çalışmaları yönünde öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Öğretmenlerle de bir süre görüşen Vali İlhami AKTAŞ, öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Köy ziyaretleri kapsamında ilk olarak Yukarıköy köyünde geçici kabulü yapılan Yukarıköy İlkokulunu ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, incelemelerde bulundu. Okulda yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Vali İlhami AKTAŞ, emeği geçenlere teşekkür ederek eğitim ve öğretimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

İlçe köyleri ziyaretine devam eden Vali İlhami AKTAŞ, Gülpınar köyünde Şehit J.Uzm.Çvş. Aycan Özdil İlkokulu ve Ortaokulu ile Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Şehit J.Uzm.Çvş. Aycan Özdil İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Gökşin ÜNLÜ ve Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Canan AKTA ile bir süre görüşerek eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi alan Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Ardından Tuzla köyü ziyaretinde Tuzla İlkokuluna da uğrayan Vali İlhami AKTAŞ, Okul Müdürü Yasin ERYILMAZ'dan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilere derslerinde başarılar dileyerek okul ziyaretlerini tamamladı.

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.