ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Ahmet Çınar Gelibolu 100. Yıl Barış Ortaokulunu ziyaret etti
Çanakkale Valisi Ahmet Çınar; beraberinde Gelibolu Kaymakamı Oktay Çağatay, İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş ve Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Atik Ekin ile birlikte, Gelibolu 100. Yıl Barış Ortaokulu’nu ziyaret etti.![Vali Ahmet Çınar Gelibolu 100. Yıl Barış Ortaokulunu ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_24091131_1.jpg)
22 Nisan 2015 Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette yönetici, öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Vali Çınar ve beraberindeki heyet okulda kurulan “Z Kütüphane”de incelemelerde bulundu.