ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAKTA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ ÇANAKKALENİN
![TÜBİTAKTA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ ÇANAKKALENİN](/meb_iys_dosyalar/2018_05/14095031_1.jpg)
12. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finali’nde fizik alanında birinci olan Çanakkale Özel Ortaokulu öğrencisi Kutay Kulbak’ın geliştirdiği “Dekompresyon Önleyici Güvenli Satha Çıkış Sistemi” projesi, 7-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenen Türkiye finalinde de üçüncüsü olmuştur. Öğrencimizi ve Proje Danışmanı Didem Yaraşır Erkan’ı başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.