ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK TANITIM SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR
![TÜBİTAK TANITIM SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2017_01/k_05111105_1.jpg)
TÜBİTAK Tanıtım Seminerleri bu kez Yenice ilçesi Kalkım Çok Programlı Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. 4 Ocak Çarşamba günü gerçekleşen seminer AR-GE Birimi TÜBİTAK Sorumlusu Berrak Aytaçlı tarafından verildi. Seminere katılan öğretmenlere 4006 Bilim Fuarları ile Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmaları hakkında bilgi verildi.