ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 2022 YILI 2204-B ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI BURSA BÖLGE SERGİSİNE DAVET EDİLEN PROJELER
![TÜBİTAK 2022 YILI 2204-B ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI BURSA BÖLGE SERGİSİNE DAVET EDİLEN PROJELER](/meb_iys_dosyalar/2022_03/21112418_TUBYTAKOrtaokul.jpg)
TÜBİTAK 2022 Yılı 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması ön değerlendirmeleri sonuçları açıklanmıştır. 2022 Yılı 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bursa Bölge Sergisi'ne ilimizden 8 proje ile 5 okulumuz davet edilmiştir. Emeği geçen okul yöneticilerimizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, Türkiye finalinde başarılar diliyoruz.