TOBB SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE 4006-TÜBİTAK BİLİM FUARI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![TOBB SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE 4006-TÜBİTAK BİLİM FUARI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_04/27144332_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_13.03.10_2.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcısı Murat BÜYÜK, Şube Müdürleri Hasan ERGÜVEN ve Mehmet Rıza AYAZ'ın katılımıyla TOBB Sosyal Bilimler Lisesinde 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışı gerçekleştirildi.
TOBB Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Salim EKER ve Proje Yürütücüsü Öğretmen Suavi ERDOĞAN'ın da bulunduğu sergide 10 araştırma, 7 inceleme, 5 tasarım olmak üzere toplamda 22 proje sergilendi. Katılım ve ilginin yoğun olduğu 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarı yarın da TOBB Sosyal Bilimler Lisesinde sergilenmeye devam edecek.