ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMEL EĞİTİMDE DEMOKRASİ KÜLTÜRÜNÜN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PİLOT UYGULAMA İZLEME VE DEĞERLENDİRME ZİYARETİ

TEMEL EĞİTİMDE DEMOKRASİ KÜLTÜRÜNÜN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PİLOT UYGULAMA İZLEME VE DEĞERLENDİRME ZİYARETİ

Bakanlığımız ve Avrupa Konseyi iş birliği,  Avrupa Birliği ve Avrupa Konseyinin ortak finansmanlığı ile yürütülen; temel eğitim kurumlarına devam eden öğrenciler ve okullarda görev yapan tüm personel ile ailelerin de proje sürecine dâhil edilerek evrensel temel değerlerin yanı sıra temel hak ve özgürlükleri içine alan demokratik bir okul kültürünü eğitim sistemine yerleştirmek ve toplumun genelinde demokratik kültür uygulamalarını güçlendirmek amacıyla 'Temel Eğitimde Demokrasi Kültürünün Güçlendirilmesi Projesi' hayata geçirilmiştir.

Pilot uygulama izleme ve değerlendirme ziyareti kapsamında Avrupa Konseyi Uluslarası Proje Uzmanı Olena STYSLAVSKA ve Avrupa Konseyi Proje Görevlisi Yasin GEREN tarafından  İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ makamında ziyaret edildi.

Müdürlüğümüz Şube Müdürleri Hasan ERGÜVEN ve Bilal BİLEN, Ar-Ge Birimi Öğretmenimiz ve Proje İl Koordinatörü Yonca İNCE'in de bulunduğu ziyarette  projenin isleyiş sürecini hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

20-12-2021

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.