ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEKNOFEST TANITIM SEMİNERİ 2 GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![TEKNOFEST TANITIM SEMİNERİ 2 GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_11/08195021_IMG-20221108-WA0012.jpg)
TEKNOFEST Tanıtım Semineri'nin devamı AR-GE Birimi Öğretmeni Hasan MALATYALI koordinatörlüğünde Çanakkale BİLSEM Teknoloji ve Tasarım Öğretmenleri Neda ŞAYAN ile Seda ŞAYAN KÖSEM rehberliğinde ve değerli öğretmenlerimizin katılımlarıyla 7 Kasım 2022'de gerçekleştirilmiştir.
Katılımın yoğun olduğu çevrim içi seminerde öğretmenlerimiz sorularını paylaşma imkânı bulmuş, TEKNOFEST başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmuşlardır.