ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST KARADENİZ'DE YARIŞAN BİLSEM ÖĞRENCİMİZ EGEMEN KAYA'NIN ZİYARETİ

TEKNOFEST KARADENİZ'DE YARIŞAN BİLSEM ÖĞRENCİMİZ EGEMEN KAYA'NIN ZİYARETİ

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST Karadeniz'in Rize etabında yarışan, 30.240 proje arasında 22. olan, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Egemen takımı öğrencisi Egemen KAYA, Vali İlhami AKTAŞ' ı ziyaret etti.  

Egemen takımı öğrencisi Egemen KAYA,  TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Rize etabında; İnsanlık Yararına Teknoloji kategorisinde yayaların bekleme süresini azaltarak hızlı ve güvenli bir geçiş sistemi hedeflediği "Yaya Algılamalı Yaya Geçidi" projesi hakkında Vali İlhami AKTAŞ'a bilgi verdi.   "Yaya Algılamalı Yaya Geçidi"  projesini inceleyen Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Bilim Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS, proje danışman öğretmeni Seda ŞAYAN KÖSEM ve Egemen takımı öğrencisi Egemen KAYA'yı tebrik etti, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diledi.  

Kurum Müdürümüz Berna ARAS, Danışman Öğretmenimiz Seda ŞAYAN KÖSEM ve Egemen takımı öğrencisi Egemen KAYA; Vali İlhami AKTAŞ'ı makamında ziyaret ettikten sonra İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'ı da makamında ziyaret ettiler. Egemen takımı öğrencisi Egemen KAYA, "Yaya Algılamalı Yaya Geçidi" projesini İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'a da sundu.    

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, projede öğrencimize rehberlik eden Kurum Müdürümüz Berna ARAS'ı ve Danışman Öğretmenimiz Seda ŞAYAN KÖSEM'i tebrik ederek öğrencimize hediye takdim etti.

14-09-202214-09-2022

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.