ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST KARADENİZ'DE YARIŞAN BİLSEM ÖĞRENCİLERİMİZİN ZİYARETİ

TEKNOFEST KARADENİZ'DE YARIŞAN BİLSEM ÖĞRENCİLERİMİZİN ZİYARETİ

TEKNOFEST Karadeniz Ordu ve Trabzon etabında yarışan Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Duy Beni takımı öğrencisi Alber KÜÇÜK ve Efe takımı öğrencisi Efe Kağan ÜNLÜ, Kurum Müdürü Berna ARAS ve Danışman Öğretmenler Neda ŞAYAN ile Seda ŞAYAN KÖSEM; Vali İlhami AKTAŞ'ı makamında ziyaret etti.


Ziyaretçiler ile bir süre sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ; TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Ordu ve Trabzon etabında Engelsiz Yaşam Teknolojileri kategorisinde duyma engelliler için tasarlanarak finalde yarışan Bileklik ve Işık Destekli Kapı Zili Projesi ile Akıllı Ulaşım Yarışması kategorisinde finalde yarışan Sürücü Uyarı Gözlüğü Projesi hakkında bilgi aldı.

 

Projeler hakkında detaylı bilgi edinen Vali İlhami AKTAŞ; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çanakkale Bilim Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS, Danışman Öğretmenler Neda ŞAYAN ile Seda ŞAYAN KÖSEM, Duy Beni takımı öğrencisi Alber KÜÇÜK ve Efe takımı öğrencisi Efe Kağan ÜNLÜ'ye çalışmalarında başarılar diledi.

 

Valilik ziyaretiyle birlikte, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Duy Beni takımı öğrencisi Alber KÜÇÜK ve Efe takımı öğrencisi Efe Kağan ÜNLÜ, Kurum Müdürü Berna ARAS ve Danışman Öğretmenler Neda ŞAYAN ile Seda ŞAYAN KÖSEM; İl Milli Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'ı makamında ziyaret etti.

 

Projelerle ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ; Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Duy Beni takımı öğrencisi Alber KÜÇÜK ve Efe takımı öğrencisi Efe Kağan ÜNLÜ, Kurum Müdürü Berna ARAS ve Danışman Öğretmenler Neda ŞAYAN ile Seda ŞAYAN KÖSEM'e TEKNOFEST KARADENİZ Ordu ve Trabzon etabında ilimizin adını gururla temsil ettikleri için teşekkür etti.

 

Toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

 

24-08-202224-08-202224-08-2022

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.