ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşımalı Kapsamındaki Öğrencilerin Bir Gün izinli Sayılmaları
Taşıma yoluyla eğitime erişim uygulaması kapsamında yerleşim birimlerinden taşıma merkezi okullara günübirlik taşınmakta olan ilkokul, ortaokul, lise ve özel eğitim öğrencileri 19.01.2016 tarihinde valilik kararı ile izinlidirler. Diğer öğrenciler için eğitim öğretim devam edecektir. Kamuoyuna duyurulur.![Taşımalı Kapsamındaki Öğrencilerin Bir Gün izinli Sayılmaları](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_18214040_haber.jpg)