ŞEHİT OLMUŞ VE EBEDİYETE İNTİKAL ETMİŞ ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN MEVLİT OKUTULDU
![ŞEHİT OLMUŞ VE EBEDİYETE İNTİKAL ETMİŞ ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN MEVLİT OKUTULDU](/meb_iys_dosyalar/2018_11/27141828_f1.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü programı kapsamında Anadolu İmam Hatip Ortaokullarımız ve Anadolu İmam Hatip Liselerimizin öğretmen ve öğrencileri tarafından 27 Kasım Salı günü saat 12.00’da Dumlupınar Camii’nde şehit olmuş ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimiz için mevlit okutuldu.
Mevlit programına İl Millî Eğitim Müdürü Osman Özkan, il milli eğitim şube müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Okunan mevlidin ardından pilav ikram edildi.