ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"PANSİYON GÜVENLİĞİNİN PSİKOSOSYAL BOYUTU" EĞİTİM SEMİNERLERİ TAMAMLANDI
!["PANSİYON GÜVENLİĞİNİN PSİKOSOSYAL BOYUTU" EĞİTİM SEMİNERLERİ TAMAMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2017_09/16182220_2017-09-16-PHOTO-00000013.jpg)
Çanakkale ili merkez ilçe ve tüm ilçelerinde görev yapan pansiyonlu okul idarecileri ve belletici öğretmenlerine "Pansiyon Güvenliğinin Psikososyal Boyutu" konulu eğitim seminerleri verildi. 14-15 Eylül 2017 tarihlerinde merkez ilçe, Çan, Gelibolu ve Ezine ilçelerinde yapılan seminerler, Rehberlik Araştırma Merkezi öğretmenleri Özlem Demirkan ve Gökçen Özer tarafından verilmiştir.