ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR
![PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2021_11/25203112_20200726011919_IMG_8911.jpg)
Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi öğretmenleri Süheyla HANEY YURDUSEV , Serdar URHAN ve Haydar LEVENT tarafından TÜBİTAK, Erasmus+, eTwinning ve yerel projeler kapsamında 25 Kasım Perşembe günü Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda salgın tedbirlerine özen gösterilerek okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme toplantıları düzenlenmiştir.