ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖSYS Tercihleri 29 Temmuz - 03 Ağustos Tarihlerinde Yapılacaktır
![ÖSYS Tercihleri 29 Temmuz - 03 Ağustos Tarihlerinde Yapılacaktır](/meb_iys_dosyalar/2016_07/k_27141906_formatfactorydsc_0019.jpg)
ÖSYM tarafından 26 Temmuz - 02 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacağı duyurulan 2016-ÖSYS tercihleri 29 Temmuz - 03 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.
Öğrencilerin ve velilerin LYS-YGS yerleştirme sürecinde sağlıklı tercih yapmalarını sağlamak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından kurulan "Tercih Danışmanlığı Komisyonları” da 29 Temmuz - 03 Ağustos tarihleri arasında danışmanlık hizmeti verecektir.