OKUL SPORLARI GENÇ ERKEKLER B KATEGORİSİ BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI.
![OKUL SPORLARI GENÇ ERKEKLER B KATEGORİSİ BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/29161544_basketbollise3.jpg)
Okul sporları genç erkekler basketbol B kategorisi basketbol müsabakaları bugün oynanan yarı final ve final maçları ile sona erdi. Çanakkale Anafartalar Spor Salonunda oynanan final müsabakasında Özel İstek 1915 Çanakkale Okulları ile Özel FMA Koleji karşılaştı. Üstün bir mücadelenin sergilendiği final müsabakasında Özel İstek 1915 Çanakkale Okulları şampiyon oldu. Üçüncülük dördüncülük müsabakalarında Özel Bahçeşehir Kolejini yenen Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi il üçüncülüğünü alırken Özel Bahçeşehir Koleji il dördüncüsü olarak turnuvayı tamamladı. Okul sporları genç erkekler basketbol B kategorisi müsabakaları kupa töreninde dereceye giren takımlarımıza kupaları ve madalyaları İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Hasan ERGÜVEN ve İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Ercan KONYAR tarafından takdim edildi.