ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL ÖNCESİ VE SINIF ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL EĞİTİM SEMİNERLERİ YAPILDI
![OKUL ÖNCESİ VE SINIF ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL EĞİTİM SEMİNERLERİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_09/16180150_2017-09-16-PHOTO-00000005.jpg)
İlimiz merkezinde görev yapan Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenlerine yönelik 12-13-14 Eylül 2017 tarihlerinde Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu´nda Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Öğretmenleri Nuran Ongun ve Tülay Tuba Doğan tarafından Özel Eğitim seminerleri verildi.