ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİNE MAHALLİ HİZMET İÇİ "OYUN YOLUYLA ÖĞRENME EĞİTİMİ" KURSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİNE MAHALLİ HİZMET İÇİ](/meb_iys_dosyalar/2023_09/28155226_WhatsApp_Image_2023-09-28_at_15.26.53.jpg)
Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Mahalli Hizmet İçi "Oyun Yoluyla Öğrenme Eğitimi" kursu, 25-26 Eylül tarihleri arasında Kolin otelde eğitim görevlileri Hikmet GÜNEŞ ve Burcu ZEYBEKLER tarafından proje kapsamında ilimizden belirlenen 11 anaokulumuzdan 63 okul öncesi öğretmenimizin katılımıyla gerçekleştirildi.