ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL İNCELEME FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR
![OKUL İNCELEME FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2017_12/14174704_1.jpg)
14.12.2017 Perşembe günü, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyarette, okul bahçesinde gerçekleştirilen Beden Eğitimi dersine iştirak ederek öğrenciler ile sohbet etti. Ardından, okul yönetimi ve öğretmenler ile eğitim ve öğretim faaliyetlerini değerlendirmek üzere toplantı gerçekleştirdi.