OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI EĞİTİMİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İCRA EDİLDİ
![OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI EĞİTİMİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İCRA EDİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2017_12/26170522_1.jpg)
26.12.2017 Salı günü, “Okul Aile Birliği Başkanları Eğitimi Değerlendirme Toplantısı” İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan başkanlığında, Şube Müdürü Işıl Korkmaz ve Çanakkale il merkezi okul-aile birliği başkanlarının katılımlarıyla Rehberlik ve Araştırma Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı l. döneminde yapılan çalışmalar değerlendirildi. Ortaöğretime ve yükseköğretime geçiş sistemleri ile 2017-2018 eğitim-öğretim yılında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan projeler hakkında bilgilendirme yapıldı. Okul-aile birliği başkanlarının öneri ve talepleri çerçevesinde yapılacak çalışmalar görüşüldü.