ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRETMENİMİZ NURİYE AK'I ŞEHADETİNİN 31'İNCİ YIL DÖNÜMÜNDE RAHMETLE ANIYORUZ
![ÖĞRETMENİMİZ NURİYE AK'I ŞEHADETİNİN 31'İNCİ YIL DÖNÜMÜNDE RAHMETLE ANIYORUZ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11093933_10150935_nuriyeyenisehit_oyretmen.jpg)
05.04.1968'de Çanakkale ili Gelibolu ilçesi Bolayır beldesinde doğdu. 1990'da Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesinden mezun oldu. 1992'de Diyarbakır ili Merkez Buçuktepe Köyü İlkokulu öğretmeni olarak göreve başladı. 11.06.1993'te terör örgütü tarafından şehit edildi. Millî Eğitimimizin aziz şehidini rahmet ve minnetle anıyoruz.