Öğrencilerden Duygu Seli
![Öğrencilerden Duygu Seli](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_27092208_kapak.jpg)
18 Mart Şehitlerimizi Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 100. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında; İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 25 Mart 2015 Çarşamba günü saat 14.00’de, Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda sahneye konan “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ” adlı program; Çanakkale Vali Vekili Cemal YILDIZER, İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞ, Daire Müdürleri, Şube Müdürleri, Okul/Kurum Müdürleri, öğretmenler, veli ve öğrenciler tarafından izlendi.