ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nisan Ayı YÖGEP Toplantısı Gerçekleştirildi
![Nisan Ayı YÖGEP Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_03/30114739_09124524_AdsYz.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında 09.04.2021 tarihinde İletişimci-Diksiyon Eğitmeni Mehmet KAPLAN tarafından kültür ve medeniyetimizin düşünceye, varlığa, insana, eğitime, bilime, sosyal hayata, şehre, sanata, mimariye, dil ve edebiyata yansımaları konularında online eğitim gerçekleştirildi.