NEDİME HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ EĞİTİMDE SINIRLARI AŞIYOR
![NEDİME HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ EĞİTİMDE SINIRLARI AŞIYOR](/meb_iys_dosyalar/2018_12/13171343_f1.jpg)
İlimiz Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ergün ŞEN, okul öğretmenleri ve öğrencileri 13 Aralık Perşembe günü yürüttükleri AB Erasmus+ projesinin tanıtımını yapmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ’ı makamında ziyaret ettiler.
‘ Çocuk Eğitiminde Sınırları Aşmak: Yaratıcı Drama ve Müziğin Evrensel Gücü’ adlı proje; AB Erasmus + Programı KAI- Bireylerin Öğrenme Hareketliliği faaliyet alanında Ulusal Ajans tarafından desteklenmeye hak kazanmıştır. Okulun çocuk gelişimi alanında öğrenim gören 27 öğrenci ve 6 refakatçi öğretmen tarafından yürütülen projenin hareketlilik faaliyetleri Almanya’da gerçekleştirilecektir.