ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFA KEMAL İLKOKULU ÖĞRENCİLERİMİZİN KİTAP TANITIM VE İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MUSTAFA KEMAL İLKOKULU ÖĞRENCİLERİMİZİN KİTAP TANITIM VE İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Vali İlhami AKTAŞ'ın katılımlarıyla Mustafa Kemal İlkokulu 3-B sınıfı öğrencilerimiz tarafından hazırlanan "Hayallerim Var Benim" kitabının tanıtım ve imza günü etkinliği gerçekleştirildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bahçesinde gerçekleşen kitap tanıtım ve imza günü etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, Mustafa Kemal İlkokulu Müdürümüz Mutlu ÖNDER, 3-B Sınıfı Öğretmenimiz Yasemin ÖKTEM, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

"Hayallerim Var Benim" kitabını inceleyen ve öğrencilerimizle görüşen Vali İlhami AKTAŞ'a, Mustafa Kemal İlkokulu 3-B Sınıfı Öğretmenimiz Yasemin ÖKTEM tarafından  "Hayallerim Var Benim" kitabının hazırlık süreci hakkında bilgi verildi.

Velilerimizin ve MÜSİAD Çanakkale Şubesi'nin katkıları ile kitap haline getirilen eser; Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 projesi kapsamında 5 ay sürede hazırlanmış, öğrencilerimizin 25 yıl sonra kendilerini görmek istedikleri yer ve ülkemiz için gerçekleştirmek istedikleri hayallerini anlatan yazılardan oluşturulmuştur.

3-B sınıfını temsilen öğrencilerimiz Asel Nihan ŞAŞMAZ ve Aykut Ertürk ERDEM tarafından "Hayallerim Var Benim" kitabının yazım aşaması hakkında birer konuşma gerçekleştirilmiştir.

Vali İlhami AKTAŞ, kitabın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ederek 3-B sınıfı öğrencilerimizin hediye ettiği kitabı imzalattı. Toplu fotoğraf çekiminin ardından "Hayallerim Var Benim" kitap tanıtım ve imza günü etkinliği sona erdi. 

01-06-202201-06-2022

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.