ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN HAYAT BOYU ÖĞRENME HİZMETLERİ PLANLAMA VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN HAYAT BOYU ÖĞRENME HİZMETLERİ PLANLAMA VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

07.12.2022 Perşembe günü Çanakkale Öğretmenevi'nde saat 13.30'da gerçekleştirilen Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Planlama ve Değerlendirme toplantısına İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, Müdürlüğümüz Şube Müdürleri Hasan ERGÜVEN, Hüseyin ERYILMAZ, Hayat Boyu Öğrenme Şubesinden sorumlu İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda Halk Eğitimi Merkezi müdürleri tarafından 2022 yılı hedefleri doğrultusunda yürütülen çalışmalar, kurs ve kursiyer sayıları hakkında bilgi sunumu gerçekleştirildi. İl genelinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri tarafından yürütülen Aile Okulu Projesi Eğitimleri, İşimiz Temiz Projesi Eğitimleri, Sosyal Uyum ve Yaşam Eğitimi, Özel Yürekler Halk Eğitimi Hizmetleri, Köy Yaşam Merkezlerinde yürütülen faaliyetler, iş birliği kapsamında açılan kurslar, Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) Projesi, Minik Eller Hayata Hazırlanıyor Projesi, Gelecek Benimle Şekillenecek Projesi olmak üzere merkezi ve mahalli çalışmaların değerlendirilmesi gerçekleştirildi.

2023 Yılı Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Haftası etkinlikleri ile ilgili koordinasyonun sağlanması ve iş birliğinin artırılmasına yönelik planlamaların yapılması, Halk Eğitimi Merkezlerinin sahada karşılaştığı sorunların paylaşılması ve sorunlara çözüm önerileri sunulmasının ardından toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

08-12-2022

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.