ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN AÇIK UÇLU SORU YAZMA VE ÖLÇME DEĞERLENDİRME SEMİNERİNİN BEŞİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN AÇIK UÇLU SORU YAZMA VE ÖLÇME DEĞERLENDİRME SEMİNERİNİN BEŞİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/09183307_img20240509wa0217.jpg)
Mahalli Hizmetiçi Eğitimi takviminde yer alan "Açık Uçlu Soru Yazma ve Ölçme Değerlendirme Seminerleri"nin beşincisi 7-9 Nisan 2024 tarihinde Biga Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde Biga ve Çan ilçelerinden 27 öğretmenimizin katılımıyla Çanakkale Fen Lisesi Biyoloji Öğretmeni Sunay ALTAN tarafından gerçekleştirildi.