ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ MÜDÜR YARDIMCISI ERDAL DOĞANCI EMEKLİYE AYRILDI
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZ MÜDÜR YARDIMCISI ERDAL DOĞANCI EMEKLİYE AYRILDI](/meb_iys_dosyalar/2023_03/15175456_IMG-20230315-WA0003.jpg)
Eğitim camiasında öğretmenlik, okul müdürlüğü, şube müdürlüğü ve müdür yardımcılığı görevleriyle birlikte 35 yıllık emekleri bulunan Müdürlüğümüz Müdür Yardımcısı Erdal DOĞANCI; emekli olması nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'a veda ziyaretinde bulundu.
Müdürlüğümüz adına emekleri için Müdür Yardımcısı Erdal DOĞANCI'ya teşekkürlerimizi sunuyor; emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar diliyoruz.