ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDEKİ GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLERİMİZ DESTEKLEME YETİŞTİRME KURSLARI İÇİN HATAY'DA
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDEKİ GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLERİMİZ DESTEKLEME YETİŞTİRME KURSLARI İÇİN HATAY'DA](/meb_iys_dosyalar/2023_03/27212247_IMG-20230327-WA0013.jpg)
Müdürlüğümüz bünyesindeki Çanakkale Ölçme Değerlendirme Merkezi koordinesinde 14 gönüllü öğretmenimiz, Destekleme Yetiştirme Kursları (DYK) kapsamında 20-25 Mart tarihleri arasında Hatay ilindeki 8 ve 12. sınıflardaki öğrencilerimize destek oldu.
Yaralarımızı birlikte sarıyoruz.