ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİ TARAFINDAN ERASMUS+ GENEL BİLGİLENDİRME VE ERASMUS+ PROJELERİ YAZMA EĞİTİMLERİ BAŞLADI
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİ TARAFINDAN ERASMUS+ GENEL BİLGİLENDİRME VE ERASMUS+ PROJELERİ YAZMA EĞİTİMLERİ BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2023_12/16124359_16123813_img20231213wa0031.jpg)
Müdürlüğümüz AR-GE Birimi Öğretmenleri Haydar LEVENT ve Sevilay ERGİN tarafından Erasmus+ Projelerinin tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacı ile Erasmus+ genel bilgilendirme ve Erasmus+ Projeleri yazma eğitimlerinin ilki 13-14 Aralık 2023 tarihlerinde Atatürk İlkokulunda gerçekleştirildi.