ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LÂPSEKİ İLÇEMİZDE PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![LÂPSEKİ İLÇEMİZDE PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_12/03110534_WhatsApp_Image_2021-12-02_at_16.45.22_1.jpg)
Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi öğretmenleri Serdar URHAN ve Haydar LEVENT tarafından TÜBİTAK, Erasmus+, eTwinning ve yerel projeler kapsamında 2 Aralık 2021 Perşembe günü Lâpseki İsmail Baykut İlkokulu Konferans Salonu'nda salgın tedbirlerine özen gösterilerek okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.