ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS'DE BİRİNCİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ VALİ İLHAMİ AKTAŞ'I VE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'I ZİYARET ETTİ

LGS'DE BİRİNCİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ VALİ İLHAMİ AKTAŞ'I VE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'I ZİYARET ETTİ

Liselere Geçiş Sınavı (LGS) Çanakkale birincileri Biga Ortaokulu öğrencisi Elif Ece PEKER, Ömer Mart Ortaokulu öğrencisi Ahmet Haydar ANDIÇ, Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu öğrencisi Yusuf EMİR, velileri ve okul müdürleri eşliğinde Vali İlhami AKTAŞ'ı makamında ziyaret ettiler.     

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ ve Müdürlüğümüz Müdür Yardımcısı Hasan ERGÜVEN'in de bulunduğu ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilerle ve velileriyle bir süre görüşerek sohbet etti.     

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, başarılı öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  

Valilik ziyaretinin ardından Liselere Geçiş Sınavı (LGS) Çanakkale birincileri öğrencilerimiz, velileri ve okul müdürleri ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'ı da makamında ziyaret ettiler. İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, ilimizi gururlandıran öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

20-07-2023

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.