ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KORE GAZİMİZ HASAN HÜSEYİN İMRE, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKANI ZİYARET ETTİ
![KORE GAZİMİZ HASAN HÜSEYİN İMRE, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKANI ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2017_10/26143601_DSC_0180.jpg)
26.10.2017 Perşembe günü, “Kore’deki Ayak İzlerimiz” projesi kapsamında, Kore Gazimiz Hasan Hüseyin İmre, proje sorumluları; Münevver Selvitop ve Süheyla Haney Yurdusev ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan’ı makamında ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Kore Gazimiz Hasan Hüseyin İmre´ ye ziyaretin anısına hediye takdim etti.