ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARABİGA MUSTAFA KEMAL İLKOKULU VE ORTAOKULUNUN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KARABİGA MUSTAFA KEMAL İLKOKULU VE ORTAOKULUNUN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çanakkale Valiliği, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve hayırsever Cenal Elektrik Üretim Anonim Şirketi ile imzalanan protokol kapsamında yapımı tamamlanan Karabiga Mustafa Kemal İlkokulu ve Ortaokulunun açılışı gerçekleştirildi.      

Saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşı'nın söylenmesi ile başlayan açılış töreninde İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, Cenal Elektrik A. Ş. İşletme Müdürü İhsan ACAR, Cenal Elektrik A. Ş. Halkla İlişkiler Müdürü Özgür SURAT, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet ELBİ ve  AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.   

Yapılan konuşmaların ardından Karabiga Mustafa Kemal İlkokulu ve Ortaokulunun açılışı; Vali İlhami AKTAŞ, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet ELBİ, Cenal Elektrik A. Ş. Halkla İlişkiler Müdürü Özgür SURAT ve protokol üyeleri tarafından Karabiga beldesine hayırlı olması temennisi ile gerçekleştirildi.     

Açılış töreninin ardından Vali İlhami AKTAŞ, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet ELBİ, Cenal Elektrik A. Ş. Halkla İlişkiler Müdürü Özgür SURAT ve protokol üyeleri eşliğinde 4 katlı,18 derslikli; 3 idare odası, öğretmenler odası, rehberlik servisi, özel eğitim sınıfı, müzik sınıfı, teknoloji tasarım sınıfı, görsel sanatlar salonu, yemekhane, laboratuvar, kütüphane, bilgisayar salonu, çok amaçlı salon, personel odası, okul aile birliği toplantı odaları bulunan Karabiga Mustafa Kemal İlkokulu ve Ortaokulunu gezerek incelemelerde bulundu.   Karabiga Mustafa Kemal İlkokulu ve Ortaokulunun dersliklerini de gezen Vali İlhami AKTAŞ, öğrenci ve öğretmenlerle bir süre görüşerek sohbet etti. Okulun hayırlı olması temennisinde bulunarak öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.   

Karabiga Mustafa Kemal İlkokulu ve Ortaokulunun açılış programına Vali İlhami AKTAŞ, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER, Biga Kaymakamı Erdinç DOLU, İl Genel Meclis Başkanı Nejat ÖNDER, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Bekir ÇELEN, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ergun Çağman ESİRGEMEZ, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, Biga Belediye Başkanı Bülent ERDOĞAN, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet ELBİ, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat BORAZAN, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan PASTIRMACI, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp YILMAZ, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan DOĞAN, Cenal Elektrik A. Ş. İşletme Müdürü İhsan ACAR, Cenal Elektrik A. Ş. Halkla İlişkiler Müdürü Özgür SURAT, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

30-12-202330-12-202330-12-202330-12-202330-12-202330-12-202330-12-2023

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.