ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İŞİMİZ TEMİZ PROJESİ" KAPSAMINDA LAPSEKİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİMİZ TÜRKİYE BİRİNCİSİMillî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve OPET Petrolcülük Anonim Şirketi iş birliğiyle hayata geçirilen "İşimiz Temiz Projesi" ile yiyecek-içecek, konaklama ve ulaşım sektörlerinde hizmet veren mikro işletme sahibi ve çalışanlarının temizlik ve hijyen programları aracılığıyla bilgi ve farkındalık düzeylerinin artırılması, böylece işletmelerin daha güvenli ve hijyenik olması amaçlanmıştır.   

Lapseki Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bu proje kapsamında yiyecek-içecek, konaklama ve ulaşım sektörlerindeki 1067 çalışana hijyen kursu düzenleyerek Türkiye genelinde nüfusu 30.000'e kadar olan ilçeler arasında en çok eğitim veren kurum olarak Birincilik Derecesi kazandı. Lapseki Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zafer ÇELİK ve Kurs Öğretmeni Murat BEKTAŞ rehberliğinde kazanılan bu başarı münasebetiyle Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve OPET Petrolcülük Anonim Şirketi tarafından Lapseki Halk Eğitimi Merkezi ödüllendirildi.  

Lapseki Halk Eğitimi Merkezi  Müdürü Zafer ÇELİK ve Kurs Öğretmeni Murat BEKTAŞ, bu başarının gerçekleşmesinde desteği olan Lapseki İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun ÇETİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'ı makamında ziyaret etti.   

Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları Recai KELEŞ, Hasan ERGÜVEN'in de bulunduğu ziyarette İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ; kurumumuzun Türkiye Birincisi olmasına vesile olan proje ve çalışmalar hakkında kurum müdürü ve öğretmenimizden bilgi aldı.

Ziyaretten ve Kurumumuzun Türkiye Derecesi almasından duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, Lapseki Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zafer ÇELİK ve Kurs Öğretmeni Murat BEKTAŞ'ı tebrik ederek plaket takdiminde bulundu. Hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

28-12-202328-12-2023

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.