ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencilerini Ortaöğretim Kurumlarına Uğurladı
![İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencilerini Ortaöğretim Kurumlarına Uğurladı](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_03185126_formatfactory1.jpg)
İmam Hatip Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerini Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezindeki muhteşem bir program ile ortaöğretim kurumlarına uğurladı. Programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Büyük , Şube Müdürleri M. Bünyamin Uruç, Ali Temel, okul/kurum yöneticileri, öğrenci velileri ve okul öğretmenleri katıldı. Öğretmen, öğrenci ve velilerin katıldığı skeçler büyük ilgi gördü.