ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞin Makamına Yapılan Ziyaretler
Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sayın Ertuğrul GEÇGİL, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Eğitim Uzmanı Sayın Bekir Sıtkı ÖZKÖK ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Zülküf MEMİŞ’i 15 Ocak 2015 Perşembe günü makamında ziyaret etmiştir.![İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞin Makamına Yapılan Ziyaretler](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_16115621_kapak.jpg)