İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKANIN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKANIN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2018_11/06152845_f1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, eğitim ve öğretimin niteliğini artırmak, okuldaki ihtiyaçları yerinde görmek, yönetici, öğretmen ve öğrencilerle eğitim öğretim durumlarını konuşmak amacıyla 6 Kasım Salı günü Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulundaydı.
Okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Özkan; yönetici ve öğretmenlerle yaptığı görüşmede, okul yönetimi ve öğretmenlerin talep ve önerilerini dinleyerek fikir alışverişi yapıldı. Ardından sınıf ortamında öğrencilere eşlik ederek onlara tavsiyelerde bulundu.