ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKAN, ALİ HAYDAR ÖNDER ANADOLU LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKAN, ALİ HAYDAR ÖNDER ANADOLU LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2017_10/27123949_f1.jpg)
27.10.2017 Cuma günü, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Ali Haydar Önder Anadolu Lisesi ziyaretinde; derslere iştirak ederek, öğrencileri yeni sınav sistemi hakkında bilgilendirdi. Okul yönetimi ve öğretmenler ile öğretmenler odasında eğitim-öğretim faaliyetleri değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Ziyaretin devamında, okul kantininde incelemelerde bulundu.