ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FERHAT YILMAZDAN OKUL ZİYARETİ
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FERHAT YILMAZDAN OKUL ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2019_02/15150048_f1.jpg)
Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, 15 Şubat Cuma günü, İlimiz Kepez Atatürk İlkokulunu ziyaret etti.
Okulun fiziki durumu ve eğitim öğretim durumlarını bizzat yerinde inceleyen Ferhat YILMAZ; okul yönetimi ve öğretmenlerin talep ve önerilerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu. Sınıfları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.