ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Komisyonu 4. Toplantısını Yaptı
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı İl Milli Eğitim Komisyonu 4. toplantısı; 16 Mart 2015 tarihinde Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü toplantı salonunda komisyon üyelerinin katılımı ile yapıldı.![İl Milli Eğitim Komisyonu 4. Toplantısını Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_20083146_1kapak.jpg)
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal DOĞANCI başkanlığında yapılan toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanı Ömer KARABAY, Şube Müdürü M. Bünyamin URUÇ, komisyonda görevli okul/kurum müdürleri ve öğretmenler katıldı.