ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Sevgili çocuklar, sizlerle başarı dolu bir dönemi daha tamamlamış olmanın huzurunu yaşıyoruz. Okullarımızda gerçekleşen bu kısacık molada ailenizle birlikte salgın tedbirlerine uyarak yeni tecrübelere imkân tanımanızı,  yeni yerler görmenizi, yeni tadlar deneyimlemenizi istiyoruz. Okuyarak, keşfederek geçireceğiniz bu kısa aradan sonra sağlıkla ve aynı heyecanla yeniden görüşmek dileğiyle iyi tatiller.

Değerli öğretmenlerimiz; özveriniz, samimiyetiniz, ilginiz, her koşulda sunduğunuz sınırsız sevginiz için çok teşekkür ederiz. Tatilde edineceğiniz yeni bilgi, beceri ve tecrübeler ile öğrencilerimize yeni ufuklar kazandıracağınıza yürekten inanıyoruz. İyi tatiller.

Kıymetli velilerimiz, varlığınız bizlere her zaman bir güç kaynağı olmuştur. Dönem boyunca eğitim öğretime gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, çocuklarınızla güzel anılar biriktireceğiniz bir tatil dileriz.

 

Ferhat YILMAZ

İl Millî Eğitim Müdürü

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.