ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13120633_sevgiliogrenciler-yenivefaydalibilgilerlekendinizisurekligelistirerekbilimde-sanatta-spordaonemlibasarilareldeetmeyedevamedeceginizsevdiklerinizledegerlipaylasimlardabulunaca2.jpg)
Milletçe dayanışma ve yardımlaşma ile geleneklerimizin coşku içinde yaşandığı, millî ve manevi değerlerimizin en önemli, en özel günlerinden biri olan Kurban Bayramı'mızın sevgi, saygı, hoşgörü içinde sağlıklı, huzurlu geçmesini ve hayırlara vesile olmasını dilerim.
Ferhat YILMAZ
İl Millî Eğitim Müdürü