ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN BABALAR GÜNÜ MESAJI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN BABALAR GÜNÜ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2024_06/16135339_mavituruncumoderntipografikbabalargunukutlamainstagramreelvideosu_20240616_135252_0000.jpg)
Kutsal vatan toprağımız uğruna görevi başında şehit olmuş babalarımız başta olmak üzere her durumda evlatlarını koruyup kollayan; sabrı, emeği ve güveni ile bir çocuğa sevgiyle kol kanat geren babaları saygı ve minnetle anıyor, tüm babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyorum.
Ferhat YILMAZ
İl Millî Eğitim Müdürü