ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Millî egemenliğimizin sembolü, kurtuluş mücadelemizin en önemli kurumlarından olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 103. yıl dönümüne ulaşmanın gururu ile kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm milletimize ve Cumhuriyetin yegâne teminatı olan çocuklarımıza kutlu olsun.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ulus egemenliğinin çocuklarımıza emanet edildiği ve kahraman bir milletin çocuklarına duyduğu güvenin, inancın simgesidir. Bu güven içinde çocuklarımızın Çanakkale'yi geçilmez kılan kahraman bir ecdadın varisleri olarak ülkemizi bilimde, sanatta, sporda büyük başarılara ulaştıracağına; aziz şehitlerimizin kanıyla sulanmış vatan toprağında ve Türkiye Yüzyılı'nda şanlı bayrağımızı gururla dalgalandıracağına yürekten inanıyoruz.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 103. yıl dönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi ve depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı rahmet yâd ediyor; geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı içtenlikle kutluyoruz.


Ferhat YILMAZ
İl Millî Eğitim Müdürü

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.